PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Modernizace sportovišť ZŠ Kamenická ZŠ Vrchlického a ZŠ Komenského náměstí

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Školství
Registrační číslo projektu CZ.1.09/1.1.00/24.00598
Poskytovatel dotace ROP – Regionální operační program – Severozápad
Rozpočet v Kč 34 142 000
Dotace v Kč 25 340 000
Termín realizace od 01-04-2010
Termín realizace do 30-09-2011
Kontaktní osoba Ing. Martina Štajnerová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu

ZŠ Kamenická – vybudování sportovní plochy s ohrazením a lehkoatletickými disciplínami, dětského hřiště s drenáží, lezecké stěny, záchytných sítí, oplocení a drenáží, úpravy komunikací a zpevněných ploch, venkovní kanalizace a sadových úprav.
ZŠ Vrchlického - vybudování multifunkčního hřiště včetně ohrazení, vybavení a drenáží, přístavba sociálního zařízení s rampou pro bezbariérový přístup, dětského hřiště s atrakcemi a oplocením, přípojky kanalizace, záchytných sítí, plochy pro stolní tenis, demolice stávajících stupňů, terénních a sadových úprav.
ZŠ Komenského náměstí – vybudování víceúčelového hřiště včetně kanalizace a drenáží, sanace opěrné zdi a vybudování oplocení s ochrannými sítěmi.

Cíl projektu Cílem projektu bylo rozšířit nabídku sportovních ploch pro veřejnost a zkvalitnit výuku tělesné výchovy pro žáky výše uvedených škol. Všechna budovaná sportoviště jsou v odpoledních hodinách dle provozního řádu volně přístupná obyvatelům města ke sportovnímu využití.
Městská část
  • Děčín I – Děčín
  • Děčín II – Nové Město

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti