PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Modernizace odborných učeben v děčínských základních školách III

Stav projektu Připravované projekty
Oblast Školství
Rozpočet v Kč 100 000 000
Dotace v Kč 85 000 000
Spoluúčast v % 15
Termín realizace od 28-06-2026
Termín realizace do 31-12-2027
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben na tří základních školách v Děčíně za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. Dále řeší modernizaci sportovišť, venkovního zázemí a školní kuchyň a jídelnu na ZŠ Míru.

Cíl projektu Cílem projektu je zlepšení rovného přístupu k inkluzivním a kvalitním službám v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a celoživotního učení pomocí rozvoje přístupné infrastruktury. V rámci projektu proběhne modernizace celkem 6 odborných učeben a přilehlých kabinetů a venkovního zázemí na základních školách ZŠ Školní, ZŠ Míru a ZŠ Vojanova v Děčíně. Součástí komplexního projektu je i modernizace školního hřiště u ZŠ Školní a modernizace multifunkčního sportoviště a školní kuchyně a jídelna u ZŠ Míru. Dotčené prostory na všech třech školách projdou stavebními úpravami a následně učebny budou vybaveny novou moderní technikou a učebními pomůckami včetně nového nábytku. V rámci stavebních úprav na všech školách dojde k zajištění bezbariérovosti škol.

Městská část
  • Děčín VI - Letná
  • Děčín XXI – Horní Oldřichov
  • Děčín XXXII – Boletice

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti