PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Modernizace odborných učeben v děčínských základních školách II

Podpořeno
Stav projektu Projekty v realizaci
Oblast Školství;#cbf700
Poskytovatel dotace Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Rozpočet v Kč 46 816 000
Dotace v Kč 29 650 000
Spoluúčast v % 37
Termín realizace od 01-03-2024
Termín realizace do 30-11-2024
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben na tří základních školách v Děčíně za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích.
Cíl projektu Cílem projektu je zlepšení rovného přístupu k inkluzivním a kvalitním službám v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a celoživotního učení pomocí rozvoje přístupné infrastruktury. V rámci projektu proběhne modernizace celkem 4 odborných učeben a přilehlých kabinetů na základních školách ZŠ Na Pěšině, ZŠ Březová a ZŠ Kamenická v Děčíně. Učebny a kabinety projdou stavebními úpravami a následně budou vybaveny novou moderní technikou a učebními pomůckami včetně nového nábytku. U ZŠ Kamenická je v rámci zajištění bezbariérovosti školy plánováno zřízení výtahu, který propojí starou a novou budovu školy. Základní škola se tak stane plně bezbariérová. Součástí projektu je zároveň posílení vnitřní konektivity škol.
Realizací projektu dojde ke zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti základní vzdělávání a zvýšení její dostupnosti.
Městská část
  • Děčín II – Nové Město
  • Děčín III – Staré Město
  • Děčín IX – Bynov
Aktuality projektu 09/2023 město obdrželo Rozhodnutí o poskytnutí dotace
11/2023 probíhá příprava podkladů pro vypsáné veřejné zakázky na zhotovitele stavebních prací a dodávku nábytku, IT techniky a vybavení.

MAPA VŠECH PROJEKTŮ

FILTR PROJEKTŮ

NÁHODNÝ PROJEKT
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti