PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Modernizace odborných učeben v děčínských základních školách I

Podpořeno
Stav projektu Připravované projekty
Oblast Školství;#cbf700
Poskytovatel dotace Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Rozpočet v Kč 47 000 000
Dotace v Kč 42 300 000
Spoluúčast v % 10
Termín realizace od 01-03-2023
Termín realizace do 30-11-2023
Kontaktní osoba Lucie Schejbalová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben na tří základních školách v Děčíně za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích.
Cíl projektu Cílem projektu je zlepšení rovného přístupu k inkluzivním a kvalitním službám v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a celoživotního učení pomocí rozvoje přístupné infrastruktury. V rámci projektu proběhne modernizace celkem 8 odborných učeben a přilehlých kabinetů na základních školách ZŠ Máchovo nám., ZŠ Dr. M. Tyrše a ZŠ Na Stráni v Děčíně. Učebny a kabinety projdou stavebními úpravami a následně budou vybaveny novou moderní technikou a učebními pomůckami včetně nového nábytku. V rámci stavebních úprav na všech školách dojde k zajištění bezbariérovosti škol a posílení vnitřní konektivity škol. U ZŠ Máchovo nám. zároveň dojde k vybudování venkovního zázemí, které bude sloužit jak pro venkovní výuku přírodních věd, tak pro komunitní akce školy.
Realizací projektu dojde ke zkvalitnění vzdělávací infrastruktury v oblasti základní vzdělávání a zvýšení její dostupnosti.
Městská část
  • Děčín I – Děčín;#F7F6F2
  • Děčín IV – Podmokly;#682D40
  • Děčín VI - Letná;#1670AE
Aktuality projektu V současné době probíhá příprava podkladů pro podání žádosti o dotaci.

MAPA VŠECH PROJEKTŮ

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | oddělení IT | administrace
Náměty a přípomínky posílejte na: informatika@mmdecin.cz | Prohlášení o přístupnosti