PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Inovace přírodovědného vzdělávání na ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25, p.o.

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Školství;#cbf700
Registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004067
Poskytovatel dotace Integrovaný regionální OP
Rozpočet v Kč 7 990 478
Dotace v Kč 7 191 430
Spoluúčast v % 10
Termín realizace od 09-01-2017
Termín realizace do 31-01-2022
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích.
Cíl projektu Cílem projektu jsou stavební úpravy a pořízení vybavení do třech odborných učeben na základní škole v Březové ulici v Děčíně. Odborné učebny (fyzika-chemie, přírodopis, zeměpis) se budují za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. Součástí projektu je i zajištění bezbariérového přístupu do všech nově zbudovaných učeben a vytvoření venkovní výukové plochy.
Městská část Děčín III – Staré Město
Aktuality projektu Statutární město Děčín úspěšně dokončilo k 31.1.2022 realizaci investičního projektu, jehož záměrem bylo prostřednictvím stavebních úprav a pořízením vybavení do tří odborných učeben na základní škole v Březové ulici zvýšit kvalitu vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. 
Po několika měsících tak došlo k modernizaci učebny fyziky/chemie, přírodopisu a zeměpisu vč. kabinetů. K odborným učebnám byla zároveň vytvořena venkovní výuková plocha. Součástí stavebních úprav bylo zajištění bezbariérového přístupu do všech nově zrekonstruovaných učeben včetně vytvoření bezbariérového sociální zařízení.MAPA VŠECH PROJEKTŮ

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | oddělení IT | administrace
Náměty a přípomínky posílejte na: informatika@mmdecin.cz | Prohlášení o přístupnosti