PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Děčín, ZŠ Bezručova - bezbariérovost

Stav projektu Projekty v realizaci
Oblast Školství;#cbf700
Poskytovatel dotace Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Rozpočet v Kč 7 623 436
Dotace v Kč 3 490 124,50
Spoluúčast v % 54
Termín realizace od 01-05-2024
Termín realizace do 31-12-2024
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu V rámci projektu proběhnou stavební úpravy školy, kde vznikne výtahová šachta a bezbariérové sociální zařízení tak, aby se budova stala plně bezbariérovou pro osoby s omezenou schopností pohybu nebo orientace.
Cíl projektu Cílem projektu je zajištění bezbariérové budovy školy. Projekt je jeden z dílčích záměrů komplexní Bezbariérové trasy č. I statutárního města Děčín, jejímž cílem je zpřístupnit část města Děčín - Podmokly pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Hlavní osou trasy jsou postupně ul. Teplická, Pr. Holého, Ruská, Čs. Legií, Raisova a Jeronýmova, které protínají centrum této části města vč. Mírového náměstí. Na trase se nachází většina veřejně prospěšných objektů občanské a dopravní vybavenosti.
Městská část Děčín IV – Podmokly
Aktuality projektu V červnu 2023 byl investiční záměr podaný do Národního programu mobility pro všechny doporučen k financování. Nyní probíhá příprava žádosti o dotaci na MŠMT.
V září 2023 byla na MŠMT podána žádost o dotaci
V říjnu 2023 byla žádost o dotaci schválena a vydána Registrace akce

MAPA VŠECH PROJEKTŮ

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti