Modernizace učeben ZŠ pro potřeby dalšího vzdělávání

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Školství
Registrační číslo projektu CZ.1.09/1.1.00/24.00596
Poskytovatel dotace ROP – Regionální operační program – Severozápad
Rozpočet v Kč 73 809 000
Dotace v Kč 46 708 000
Termín realizace od 01-04-2010
Termín realizace do 30-01-2012
Kontaktní osoba Ing. Martina Štajnerová,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu

ZŠ Kamenická – vybudování nové nástavby na střeše stávající přístavby školy. V nové nástavbě vznikly tři učebny, dva kabinety, sklad, technická místnost, úklidová komora a sociální zařízení.
ZŠ Vrchlického – v půdní vestavbě ve 4. NP byly zřízeny 3 učebny, kabinety, sklad a kotelna se strojovnou. Byla provedena výměna střešní krytiny. Dále byla v areálu školy vytvořena učebna v přírodě pro studijní potřeby i mimoškolské aktivity.
ZŠ Komenského náměstí – byly zřízeny dvě učebny v severní části volné půdy, prostor byl doplněn o sociální zařízení a kotelnu. V suterénu školy je umístěna učebna dílen s kabinetem a sklad pomůcek.

Cíl projektu Cílem projektu bylo dosažení evropského standardu ve vzdělávací infrastruktuře prostřednictvím modernizace části budov ZŠ v centru města pro další vzdělávání obyvatel města Děčín a zajištění nových učeben pro výuku. Žáci ve školách na území Děčína I a II díky tomu získají možnost výuky nových předmětů důležitých pro jejich další rozvoj a budoucnost ve specializovaných a kvalitně vybavených učebnách.
Městská část
  • Děčín I – Děčín
  • Děčín II – Nové Město

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti