Inovace přírodovědného vzdělávání na ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25, p.o.

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Školství
Registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004067
Poskytovatel dotace Integrovaný regionální OP
Rozpočet v Kč 7 990 478
Dotace v Kč 7 191 430
Spoluúčast v % 10
Termín realizace od 09-01-2017
Termín realizace do 31-01-2022
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu Projekt řeší nedostatečné a zastaralé vybavení odborných učeben za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích.
Cíl projektu Cílem projektu jsou stavební úpravy a pořízení vybavení do třech odborných učeben na základní škole v Březové ulici v Děčíně. Odborné učebny (fyzika-chemie, přírodopis, zeměpis) se budují za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. Součástí projektu je i zajištění bezbariérového přístupu do všech nově zbudovaných učeben a vytvoření venkovní výukové plochy.
Městská část Děčín III – Staré Město
Aktuality projektu Statutární město Děčín úspěšně dokončilo k 31.1.2022 realizaci investičního projektu, jehož záměrem bylo prostřednictvím stavebních úprav a pořízením vybavení do tří odborných učeben na základní škole v Březové ulici zvýšit kvalitu vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. 
Po několika měsících tak došlo k modernizaci učebny fyziky/chemie, přírodopisu a zeměpisu vč. kabinetů. K odborným učebnám byla zároveň vytvořena venkovní výuková plocha. Součástí stavebních úprav bylo zajištění bezbariérového přístupu do všech nově zrekonstruovaných učeben včetně vytvoření bezbariérového sociální zařízení.
Od roku 2022 běží 5 letá udržitelnost projektu.
FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti