PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Stavební úpravy části sportovní haly č.p. 1279, Maroldova 2, Děčín I

Stav projektu Připravované projekty
Oblast Kultura a volnočasové aktivity
Rozpočet v Kč 45 783 027
Dotace v Kč 32 048 118
Spoluúčast v % 30
Termín realizace od 01-02-2025
Termín realizace do 30-06-2025
Kontaktní osoba Lucie Horová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu
V současné době nemá sportovní hala zajištěno dostatečné odvětrávání prostorů hřiště, tribun, sociálních místností, šaten a ostatních prostor sportovní haly. Přestože vstup do budovy a pohyb po budově je v souladu s Vyhláškou 398/2009., v samotném sportovním zařízení chybí kompletní bezbariérové sociální zázemí hráčů (WC, sprcha, šatna). 
V rámci projektu je plánovaná kompletní rekonstrukce vzduchotechnického zařízení ve všech prostorách sportovního zařízení a dále rekonstrukce sociálního zázemí pro hráče a diváky, kdy dojde k rekonstrukci a rozšíření prostor šaten, sprch, toalet a dalšího zázemí.
Cíl projektu Cílem projektu je modernizace sportovní haly, kdy se zařízení stane pro sportovce i diváky komfortnější a přívětivější. Pro sportovce nabídne zmodernizovaná sportovní hala mimo jiné kvalitnější sociální zázemí. Zároveň bude zajištěna dostupnost sportu pro osoby se zdravotním postižením díky vybudování bezbariérového sociálního zázemí. Navýšením kapacit šaten umožní sportovní hala konání mládežnických turnajů na celostátní i mezinárodní úrovni.
Městská část Děčín I – Děčín
Aktuality projektu 05/2024 byla podána žádost o dotaci do výzvy 06/2024 Národní sportovní agentury.

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti