PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN - OBLASTI PROJEKTŮ

Multifunkční sportoviště u objektu zimního stadionu

Podpořeno
Stav projektu Zrealizované projekty
Oblast Kultura a volnočasové aktivity
Registrační číslo projektu V4-502019-531-00003
Poskytovatel dotace Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Rozpočet v Kč 38 292 508
Dotace v Kč 16 213 371
Spoluúčast v % 58
Termín realizace od 06-09-2019
Termín realizace do 24-07-2020
Kontaktní osoba Ing. Šarka Kalivodová;Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Popis projektu V místě dnešního hokejbalového hřiště bude zřízeno nové hřiště na hokejbal a in-line hokej, které bude mít správné parametry. Bude vybudován nový celobetonový skatepark, který bude splňovat podmínky pro pořádání exhibic i menších závodů. V prostoru areálu vznikne ještě nové multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal, tenis, basketbal a malý fotbal.
Cíl projektu Cílem projektu je zvýšení standardu a počtu sportovních ploch včetně zázemí ve městě Děčín. Zajistit multifunkčnost využití pro nabídku širšímu spektru uživatelů jak v různých sportovních disciplínách, tak ve věkové struktuře sportujících. Dále pak vytvoření atraktivního prostoru pro ligové a soutěžní zápasy, přičemž takový prostor zejména pro hokejbalové sportovce dlouhodobě ve městě Děčín chybí. Dále pak vybudování skateparku a dalšího multifunkčního sportoviště pro volejbal, tenis, malý fotbal atd. pozitivně přispěje ke smysluplně trávenému volnému času dětí a mládeže a poslouží jako prevence sociálně patologických jevů.
Městská část Děčín I – Děčín

FILTR PROJEKTŮ
Portál Projekty Děčín - Magistrát města Děčín 2020 | Martin Strnad | administrace
Prohlášení o přístupnosti